İLTEK Günleri 2006 yılında İletişim ve Bilişim Teknolojileri Günleri olarak yola çıkarak ilerleyen yıllarda yine İletişim, Bilişim ve Telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere teknolojiyi bir bütün olarak mercek altına almayı amaçlayan bir etkinlik haline gelmiştir. Her sene kazandığı tecrübeler ile daha da profesyonelleşerek ilerleyen İLTEK Günleri, sanayi, akademisyen ve öğrenci buluşmasını sağlayarak sektörün gözde etkinliklerinden biri haline gelmiştir.

Yıldız Teknik Üniversitesi IEEE Öğrenci Kulübü tarafından bu sene 11.si düzenlenecek olan İLTEK Günleri dahilinde, 10 yıllık tecrübe ve birikim ile; ulusal ve uluslararası alandaki teknolojik gelişmeleri aktarmanın yanı sıra, teknik eğitimler, paneller ve stant alanları sayesinde katılımcıların teknolojiyle iç içe olacakları bir ortam amaçlanmaktadır.

İLTEK Günleri 2006 yılından bu yana, sektörün en önemli firmalarının destek vermesi ve katılım göstermesi sayesinde kısa zamanda kendi alanında kariyer planlaması yapan üniversite öğrencilerinin merakla beklediği organizasyonlar arasında yerini almıştır.

Teknolojinin gerisinde kalmak istemeyenlerdenim diyorsanız; 11.İLTEK Günleri 22-23-24 Mart 2016 tarihlerinde EEF Konferans Salonu’nda. Ayrıca bu ailenin bir üyesi olmak ve etkinliğimizin hazırlanış sürecinde yer alarak bu büyük heyecana ortak olmak isteyen okulumuz öğencilerinin 11.İLTEK Günleri organizasyon komitesinde yeri her zaman hazır !

Etkinlikle ilgili gelişmeler ve teknolojiyle ilgili son haberler için facebook ve twitter sayfalarımıza bekliyoruz.